Pracownik Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

INOTIS Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Od: INOTIS Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Inotis jest jedną z największych firm świadczących usługi z zakresu likwidacji szkód. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz dbałością o najwyższą jakość świadczonych usług, poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Oferujemy współpracę w prężnie rozwijającej się, ogólnopolskiej firmie, działającej w branży kompleksowej likwidacji szkód

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie kalkulacji i wycen maszyn oraz pojazdów wszelkiego typu
  • wykonywanie oględzin szkód komunikacyjnych (sporadyczne wyjazdy, praca biurowa)

Wymagania:

  • znajomość programów eksperckich Carwert, Infoekspert, Audashare
  • praktyka warsztatowa
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełen etat
  • wynagrodzenie stałe wzbogacone systemem premiowym zależnym od osiąganych wyników
  • pakiet szkoleń
  • rozwój zawodowy
  • niezbędne narzędzia pracy