LeasingTeam Sp. z o.o.
CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik leśny/drwal

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Stuttgartu

Agencja Pracy CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nr w rejestrze 8148 dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko :

Opis stanowiska:

- prace leśne, zrywka drzew, prace z użyciem sprzętu specjalistycznego

Oferujemy:

- praca na podstawie transgranicznego delegowania

- stawka godzinowa 11,10 euro brutto

- 24 dni płatnego urlopu w roku

- płatne dni świąteczne

- standardowy tydzień pracy to 40 godzin z możliwością pracy w większej liczbie godzin

- support ze strony polskojęzycznego koordynatora

Wymagamy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętności w posługiwaniu się narzędziami i maszynami specjalistycznymi z branży leśnej

- mile widziana: komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- dobrego stanu zdrowia, kondycja fizyczna i brak nałogów

Administratorem danych jest CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Wrocław 50-512, Tarnogajska 5 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.