Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, mieszczącej się na terenie Stargardu Szczecińskiego poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

pracownik lakierni

Nr ref.: 21075
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Zakres obowiązków:
  • wsparcie procesu lakierowania
  • przygotowanie komponentów do malowania
  • czyszczenie i składanie używanego w procesie sprzętu i materiałów pośrednich
  • wizualna kontrola powłoki lakierniczej
  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • dokonywanie przeglądów prewencyjnych, zgłaszanie usterek
  • sumienne wykonywanie pracy

Oczekiwania:
  •  wykształcenie min. zawodowe
  •  umiejętność czytania rysunku technicznego
  •  mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych/suwnicy
  •  sumienność i zaangażowanie

Oferta:
  •  umowę o pracę tymczasową
  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  •  możliwość rozwoju zawodowego
  •  przyjazną atmosferę pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)