Pracownik laboratorium (kontrola jakości)

Creative Web Sp. z o.o.

Ksawerów (blisko Łódź, Pabianice), łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: bieżące prace laboratoryjne (badanie jakości włóknin), obsługa urządzeń laboratoryjnych, komputera. Praca w systemie 3-zmianowym-czterobrygadowym.

Wymagania

Znajomość pakietu MS Office. Mile widziana znajomość j. angielskiego.
Motywacja do pracy - nie wymagamy doświadczenia, które możesz zdobyć u nas.

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w produkcji polipropylenowych włóknin płas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
do 31.12.2017
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 2 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca Kontrola jakości, Praca Badania / Rozwój, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Inżynieria