Pracownik Kuchni - Restauracji Pizza Hut Kazimierz

Pizza Hut

Kraków, małopolskie

Pizza Hut

TWOJE ZADANIA:
• Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami Pizza Hut
• Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
• Wzajemna pomoc i współpraca w zespole

OCZEKUJEMY:
• Pozytywnej energii, zaangażowania, chęci nauki
• Otwartości i komunikatywności
• Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

• Pracę w dynamicznym zespole, w wyjątkowej atmosferze
• Indywidualne szkolenie w pełni przygotowujące Cię do objęcia stanowiska
• Realną możliwość rozwoju i szybkiego awansu
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Umowa o pracę lub zlecenie
• Elastyczny, tygodniowy grafik, etat dostosowany do Twoich potrzeb
• Twoje ulubione produkty Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks - w wyjątkowych cenach tylko dla naszych pracowników
• Premie za wyniki i osiągnięcia, nagrody w konkursach
• Premię za polecanie Przyjaciół do pracy
• Możliwość wyboru karty MultiSport i pakietów medycznych

Nasza obietnica
Pizza Hut
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.