Pracownik kuchni - Pizza Hut Delivery Derdowskiego

Pizza Hut

Szczecin, zachodniopomorskie

Pizza Hut

Twoje zadania:

Przygotowywanie produktów Pizza Hut zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższa jakość
Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Nasze wymagania:

Otwartość i komunikatywność
Pozytywna energia i pomysłowość
Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
Wyznaczanie ambitnych celów
Umiejętność pracy w zespole
Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

Co oferujemy:

Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca
Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju
Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
Atrakcyjny pakiet benefitów oraz premie za dobre wyniki pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nasza obietnica
Pizza Hut
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.