Pracownik księgowości

Manpower_

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ManpowerGroup jest od 60 lat światowym autorytetem w dziedzinie doradztwa personalnego. Istniejemy w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów, będąc ekspertem na rynku pracy od 2001. Pomagamy w budowie dynamicznej struktury zatrudnienia, współpracując z firmami ze wszystkich sektorów. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PK/076/ATO

Zakres zadań:
• kontrola księgowych dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych,
• księgowanie zdarzeń gospodarczych związanych z instrumentami finansowymi oraz finansowym majątkiem trwałym,
• księgowanie rezerw, rozliczeń międzyokresowych, odpisów aktualizujących,
• prowadzenie ewidencji pozabilansowej w zakresie należności i zobowiązań warunkowych,
• księgowanie odroczonego podatku dochodowego i wpłat z zysku,
• zaczytywanie i księgowanie wyciągów bankowych,
• realizacja czynności związanych z zamknięciem okresu,
• archiwizacja dokumentacji,
• przygotowywanie pism, wyjaśnień, opracowań w zakresie przydzielonych zadań

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe lub średnie poparte odpowiednim doświadczeniem
• dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
• umiejętność obsługi pakietu MS Office
• umiejętność analitycznego myślenia
• umiejętność samodzielnego organizowania pracy
• umiejętność podejmowania decyzji w ramach przydzielonych kompetencji
• praktyczna znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego i indywidualnie planowaną ścieżkę kariery
• Praca w stabilnej firmie z bogatymi tradycjami
• Udział w licznych projektach u jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego kilkadziesiąt pracowników
• Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse