Pracownik księgowości

Fitness Platinium

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby do Działu Księgowości

Zakres obowiązków:
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
• kontrola i akceptacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
• wprowadzanie do systemu księgowego i bieżące księgowanie faktur VAT
• weryfikacja wprowadzonych dokumentów dla celów VAT,
• sprawdzanie poprawności rejestrów VAT,
• opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacja dokumentów księgowych
• weryfikacja kont księgowych pod kątem poprawności księgowania poszczególnych dokumentów

Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
• dobrą atmosferę pracy w gronie sympatycznych, energicznych ludzi
• dużą niezależność w organizacji własnego stanowiska
• możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu powierzonych kompetencji
• prywatną opiekę medyczną
• karnet do klubów Fitness

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie związane z ekonomią, rachunkowością lub pokrewne
• dobra znajomość programu ERP Optima
• dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
• doskonała organizacja warsztatu i czasu pracy
• zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat