Opis stanowiska pracy

ITC Grupa – Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Zajmujemy się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce. Na rynku pracy działamy od 1999 r. i do tej pory zrekrutowaliśmy ponad 100 tys. pracowników.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 166 poz. 1608).

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI

Miejsce pracy: CZĘSTOCHOWA

Nasze wymagania:

- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- bardzo dobry wzrok lub możliwość pracy w szkłach kontaktowych
- dokładność i precyzja,
- wysokie zdolności manualne,
- umiejętność działania zgodnie z obowiązującymi procedurami
- punktualność
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej (umowa zlecenie),
- długotrwałą współpracę,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami

Prezentacja firmy

Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji