pracownik kontroli jakości (praca w Niemczech)

GP People Sp. z o.o.

Müchenbernsdorf / Turyngia / Niemcy, zagranica

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Müchenbernsdorf / Turyngia / Niemcy

Nasz klient, renomowany producent z branży metalowej i tworzyw sztucznych poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

kkj/03/2012
Müchenbernsdorf/Turyngia

wymagania:
- wykształcenie techniczne lub inżynierskie w zakresie kontroli jakości lub pokrewne
- obsługa oprogramowania CAQ
- wiedza w zakresie zarządzania jakością DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001 oraz ISO/TS 16949
- znajomość środowiska Windows, pakietu Office
- znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym

zadania:
- kontrola produktów i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych w procesie produkcji
- planowanie i kontrola jakości
- praktyczna wiedza z zakresu polityki jakości i doskonalenia procesów produkcyjnych
- sporządzanie i utrzymywanie dokumentacji z obszaru kontroli jakości w zakresie tworzyw sztucznych oraz przetwarzania metali
- raportowanie w zakresie zarządzania jakością

oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- roczne premie, bonus bożonarodzeniowy
- darmowe zakwaterowanie
- 2-miesięczny okres próbny, następnie umowa na czas określony z możliwością przedłużenia