Pracownik kontroli jakości_okolice Nałęczowa

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego klienta- firmy produkcyjnej z branży spożywczej w ŁOPATKACH (okolice Nałęczowa) - poszukujemy osób z okolic do pracy na stanowisku:

Kontrola jakości_okolice Nałęczowa

nr ref: JAK/NAŁ/2017

Obowiązki:
Sortowanie świeżych owoców;
kontrola jakości według przyjętych norm
Inne prace produkcyjne

Wymagania:
Dobry wzrok i sprawność fizyczna,
Aktualne badania SANEPID;
Gotowości do pracy w systemie zmianowym
Otwartości na przychodzenie do pracy w weekendy;
Dyspozycyjność do pracy od maja do końca trwania sezonu.

Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem agencji;
ATRAKCYJNE SYSTEMY PREMIOWE!!!!!

Oferta pracy tymczasowej, nr licencji agencji 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.