Pracownik Konstruktor do układania klocków LEGO

Sala Zabaw Dla Dzieci Smykus

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Witamy i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy konstruktora klocków LEGO . Szukamy pracowników do zespołu . Zatrudnieni będą odpowiedzialni za składanie budowli z klocków LEGO. Praca plus zabawa !!! Tak właśnie poszukujemy osób z pasją i znajomością klocków LEGO . Warunki jakie musi spełniać idealny kandydat to umiejętność pracy w grupie i z grupą , doświadczenie w budowli z klocków. Pracownik powinien również umieć zrozumieć instrukcję obsługi do poszczególnej konstrukcji , a jego główną zaletą powinna być umiejętność współpracy przy tworzeniu konstrukcji z grupami dzieci i młodzieży np w składaniu . LEGO TECHNIC . Zatrudnimy również osoby do animacji dla dzieci na weekendy . Zapraszamy!!!!

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się imprezami dla dzieci , i organizacją warsztatów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
20PLN - 30PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia