ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik kompletacji

Miejsce pracy: Żyrardów

Numer ref. PKO/063/AJĘ

Zadania:

  • Kompletacja zamówień (artykuły spożywcze)
  • Sortowanie i pakowanie produktów dla Klienta
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki
  • Praca z dokumentacją

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Praca w systemie 3 zmian
  • Bezpłatne posiłki i napoje
  • 16-17 zł brutto/h + premia miesięczna (do 1000 zł brutto)
  • Stała współpraca (po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio w firmie klienta)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji bądź na magazynie
  • Możliwość pracy w systemie 3 zmian
  • Chęć do pracy
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials