Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Magnice (gmina Kobierzyce, 16 km od Wrocławia)

nr ref. KOM/1119/WR

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa ręcznego skanera,
  • Kompletowanie zamówień (produkty kosmetyczne i odżywki proteinowe),
  • Dbanie o dokładność i czystość przy kompletowaniu zamówień.

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00 i 14:30-22:30) od poniedziałku do piątku oraz w niektóre weekendy,
  • Pełnoletniość,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.

Mamy do zaoferowania:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa: 3150 zł brutto + do 15% premii),
  • Umowę o pracę tymczasową, podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. oraz możliwość długotrwałej współpracy z naszym klientem w bezpośrednich strukturach firmy,
  • Pakiet benefitów m.in. obiady za 1 zł, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, bezpłatne dojazdy do/z pracy,
  • Stałą opiekę koordynatora z ramienia InterKadra w trakcie rekrutacji i zatrudnienia,
  • Bezpłatny dojazd do pracy autobusem pracowniczym z Wrocławia (ul Kromera, Hallera, Ogród Botaniczny, Wzgórze Partyzantów, Powstańców Śląskich), Bielawy, Dzierżoniowa, Ząbkowic Śląskich, Ziębic, Strzelina i wielu innych lokalizacji.

Zapraszamy na najbliższe spotkania informacyjne:

  • 18.11.19 godz. 10:00 Ząbkowice Śląskie - MCK, Rynek 55
  • 18.11.19 godz. 10:00 Strzelin - MCK, ul Dzierżoniowska 3a
  • 19.11.19 godz. 10:00 Bielawa - Centrum Gminnej Informacji, ul. Wolności 109, I piętro

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 150PLN - 3 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie