Pracownik kompletacji

Logart

Błonie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Dla naszego Klienta, mającego siedzibę magazynu logistycznego w Błoniu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK KOMPLETACJI
Miejsce pracy: Błonie

Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmować:
- kompletację wysyłek
- relokację towaru na magazynie

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność

Oferujemy:

- umowę zlecenia (zatrudnienie przez Agencję pracy), możliwość zatrudnienia przez firmę
- stawkę 14 zł brutto/h
- pracę na dwie zmiany (6-14; 14-22) od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie swojej aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy lub kontakt pod numerem telefonu 535-337-755

W tytule maila prosimy o podanie dokładnej nazwy stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart oraz na ich przetwarzanie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych”.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 300PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka