Pracownik kompletacji zestawów

Benett People Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.

Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources

benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej "Always on Time" oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.

W związku z dalszymi planami rozwoju poszukujemy kandydatów
do pracy w siedzibie firmy w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Poszukujemy pracowników do kompletowania zestawów na terenie Tarczyna (zapewniamy transport z Nowego Dworu Mazowieckiego)

Podstawowe obowiązki:
-Wykonywanie drobnych prac manualnych
-konfekcjonowanie i składanie zestawów ze słodyczami

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zdobycie cennego doświadczenia
-Różnorodność wykonywanych zadań
-Umowę zlecenie
-Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

Wymagania:
-Motywacja do pracy
-Rzetelność w wykonywanych zadaniach
-Dyspozycyjność
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku