Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla Naszego Klienta-globalnej firmy oferującej kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań inżynieryjnych, serwisowych i logistycznych dla przemysłu komunikacyjnego poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik kompletacji zamówień

Miejsce pracy: Warszawa-Włochy, Piaseczno, Nadarzyn, Raszyn

Lokalizacja: Sękocin Stary

Doskonały dojazd autobusami linii 707, 721, 728

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie;
możliwość podjęcia współpracy na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę agencyjną;
pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00, 14.00-22.00;
atrakcyjne wynagrodzenie (motywujące premie)
terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
szkolenia stanowiskowe;
kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach;
możliwość docelowego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę;
spotkania rekrutacyjne w siedzibie firmy;
przyjazną atmosferę pracy.

Opis stanowiska:

kompletowanie i przygotowywanie towaru do wydania;
weryfikacja zamówień pod względem jakościowym i ilościowym;
lokalizowanie towaru w magazynie zgodnie z obowiązującymi zasadami;
kontrola stanów magazynowych.

Wymagania:

chęci do pracy i nawiązania długofalowej współpracy;
odpowiedzialność;
sprawność fizyczna;
umiejętność pracy w zespole
doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Agencja Pracy Benett People nr cert. 7055

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub o wysłanie sms o treści SĘKOCIN STARY 519-301-108

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.