Pracownik kompletacji towaru

Logart

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego, która od 2003 roku specjalizuje się w obsłudze sektorów: logistyki oraz produkcji. Posiadamy Certyfikaty Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2, 1624/3, 1624/4.

Naszym klientem jest znana firma zajmująca się magazynowaniem i dystrybucją produktów spożywczych. Aktualnie poszukujemy:

Pracowników do kompletacji towaru

Miejsce pracy: Warszawa - Annopol (okolice Żerania)

Opis stanowiska:

• Kompletacja towarów według zamówień,

• Czynności pomocnicze na magazynie,

• Praca w systemie 2-zmianowym nocnym (1 grupa 19:00-3.00, 2 grupa 22:00-06:00),

• Wynagrodzenie akordowe za kg skompletowanego towaru.

Oferujemy:

• Możliwość podjęcia pracy od zaraz,

• Odzież roboczą,

• Pracę w dogodnej lokalizacji,

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart oraz na ich przetwarzanie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Wymagania

• Uprawnienia na wózki elektryczne ręczne,

• Dyspozycyjność,

• Uczciwość, odpowiedzialność i chęć do pracy.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - noc
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne