Pracownik kompletacji towarów do wysyłki - Leszno

InterKadra Sp. z o.o.

Leszno, wielkopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Leszno

Numer Referencyjny: MAK/LESZNO/1115/WR

Zadania:

  • kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • pakowanie,
  • praca fizyczna: podnoszenie, przenoszenie i układanie artykułów,
  • prace porządkowe.

Nasze oczekiwania:

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dokładność i sumienność,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej,
  • nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy przeszkolenie!

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej,
  • atrakcyjną stawkę godzinową!
  • regularną, comiesięczną wypłatę wynagrodzenia,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą serdecznie zachęcam do przesłania swojego CV na adres mailowy lub za pomocą APLIKUJ.

Nasza Agencja Pracy należy do jednej z najprężniej rozwijających się agencji zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową oraz stałą. Gwarantujemy pracę osobom w każdym wieku. Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Praktykę w pracy zdobędziesz podejmując z nami współpracę.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową lub odwiedź nas w jednym z 16 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski! Nasi Konsultanci pomogą Ci zadbać o Twoją ścieżkę kariery.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.