Pracownik kompletacji towarów do wysyłki - al. Andersa Bielsko Biała

InterKadra Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik kompletacji towarów do wysyłki
Numer Referencyjny: MAK/1115/BB

Zadania:
- kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
- pakowanie
- praca fizyczna: podnoszenie, przenoszenie i układanie artykułów
- prace porządkowe

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
- atrakcyjną stawkę godzinową!
- regularną, comiesięczną wypłatę wynagrodzenia
- przyjazną atmosferę pracy

Nasze oczekiwania:
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
- dokładność i sumienność
- dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej
- nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy przeszkolenie!

Nasza Agencja Pracy należy do jednej z najprężniej rozwijających się agencji zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową oraz stałą. Gwarantujemy pracę osobom w każdym wieku. Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Praktykę w pracy zdobędziesz podejmując z nami współpracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.