Pracownik kompletacji (Nowa Wieś Wrocławska)

Trenkwalder

Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław

Obowiązki:
- praca przy taśmie produkcyjnej,
- pakowanie produktów,
- obsługa ręcznego wózka paletowego.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,
- możliwość dojazdu do zakładu zlokalizowanego w Nowej Wsi Wrocławskiej.

Oferujemy:
- współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- stawkę: 16 zł brutto za godzinę pracy,
- dodatek za godziny nocne - 25%,
- pracę na rzecz stabilnej firmy, z branży medycznej,
- terminową wypłatę wynagrodzenia.

Kontakt: 605 123 562 (od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy