Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika kawiarni należy:

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów kawiarni, zgodnie ze najlepszymi standardami
  • obsługa gości kawiarni i aktywna sprzedaż artykułów dostępnych w menu
  • parzenie kawy oraz przygotowywanie produktów z menu według określonych receptur
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • wykonywanie wszystkich czynności związanych z otwarciem i zamknięciem kawiarni
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń oraz otoczenia kawiarni

Poszukujemy pracowników kawiarni, od których oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientem połączone z pozytywnym nastawieniem
  • zorganizowania i pracowitości
  • zaangażowania w życie kawiarni
  • dyspozycyjności - praca zmianowa oraz w weekendy
  • umiejętności pracy w grupie
  • orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Pracownikom oferujemy:

  • elastyczny grafik
  • szkolenia
  • pracę w zgranym zespole;
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • atrakcyjną stawkę godzinową;
  • rabaty w kawiarni
  • możliwość rozwoju i korzystania z wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń pracowniczych.

Prezentacja firmy

Sale Zabaw Fikołki to największa w Polsce sieć placówek edukacyjno-rozry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca dla studenta, Praca Inne