Pracownik kawiarni

KAWROZ

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Kawiarnia Rozrywkowa: KAWROZ CLUB poszukuje pracowników na stanowisko: PRACOWNIK KAWIARNI.

Jeśli szykasz ciekawej pracy, lubisz pracę z ludźmi i masz motywację do nauki i rozwoju, to na pewno ta oferta jest dla Ciebie interesująca.

Wyjątkowa klubo-kawiarnia z grami planszowymi czeka na zgłoszenia od interesujących ludzi. (Mile widziane osoby 40+,)

OFERUJEMY:
- Elastyczny grafik - możliwość dopasowania grafiku pracy.
- Umowę na dobrych warunkach.
- Ciekawą pracę w miłej atmosferze i interesującej - nowej branży.
- Odpowiednie przeszkolenie.
- Rabaty pracownicze.
- Możliwość darmowego korzystania z biblioteki gier firmy.

OPIS STANOWISKA:
Pracownik na tym stanowisku obsługuje bar przyjmując zamówienia od klientów. Pracownik pracuje w kuchni, gdzie obowiązkami są: utrzymywanie czystości, pieczenie ciast, przygotowywanie i podawanie napojów oraz prostych potraw. Ponadto obowiązkiem pracownika jest utzrymanie czystości baru, toalet oraz sali.

Wszystkiego można się nauczyć. Nie dyskryminujemy więc nikogo ze względu na wiek bądź brak doświadczenia. Liczą się dla nas nastawienie i chęci.
Więcej o nas i naszej firmie dowiesz się ze strony internetowej kawrozclub oraz naszej strony FB.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i obowiązkowo listem motywacyjnym, oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Wymagania

- Książeczka sanepidu
- Wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę!
- Komunikatywność.
- Samodzielność i odpowiedzialność.
- Miła aparycja.

Prezentacja firmy

KAWROZ - sprzedaż gier planszowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 100PLN - 2 700PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Napiwki
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia