Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 01/10/2016.

Pracownik Kawiarni Starbucks - Barista

Warszawa, mazowieckie

Starbucks

Opis stanowiska pracy

Oferta dotyczy kawiarni Starbucks Reserve przy ul. Nowy Świat 62 w Warszawie

Obecnie poszukujemy pracownika Kawiarni Starbucks Reserve drugiej w Polsce i jedynej takiej w Warszawie Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za zapewnienie obsługi Gości na najwyższym poziomie, stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni oraz za budowanie długotrwałych relacji z Klientami.

Jeśli łatwo nawiązujesz kontakty i posiadasz pozytywną energię, lubisz pracę z ludźmi, masz silną motywację do nauki i rozwoju, potrafisz pracować w dynamicznym środowisku, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!!!

Możesz uczestniczyć w kreowaniu czegoś wyjątkowego: miejsca, w którym każdy jest mile widziany, i kariery w jednej z najbardziej podziwianych firm na świecie. Jeśli to Cię zaintrygowało – porozmawiajmy.

Wymagania:

- entuzjazm i kreatywność w działaniu

- komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

- dobra organizacja pracy oraz gotowość do szybkiego uczenia się

- wysoka kultura osobista

- mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii lub obsłudze klienta.

Oferujemy:

-przyjazne, nastawione na ludzi środowisko pracy

- szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia mi.n na stanowisko na Kierownika zmiany

- pracę w fascynującym świecie kawy, w jednej z najbardziej znanych marek na świecie

- możliwość uczenia się od najlepszych

- konkurencyjny system wynagradzania.

Oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

AmRest Holdings SE (AmRest, WSE: EAT) jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci... restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks oraz Applebee`s (Stany Zjednoczone) w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture.

Obecnie AmRest zarządza ponad 656 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants). Każdego dnia blisko 21 tysięcy pracowników AmRest, poprzez naszą kulturę „Wszystko Jest Możliwe!”, dostarcza wyśmienite smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie. Zapraszamy do naszych restauracji, aby zasmakować gościnności AmRest.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy:
Umowa zlecenie na 3 miesiące, potem możliwość umowy o pracę
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Katering / Gastronomia