Pracownik inwestora na rynku nieruchomości

Mprim Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika do bieżącego administrowania wynajmowanymi nieruchomościami oraz wsparcia przy realizacji nowych inwestycji.

Stanowisko dla osoby z inicjatywą, o przytomnym, otwartym umyśle, dobrych zdolnościach komunikacyjnych, sumiennej, chętnej do nauki, nie bojącej się podejmować nowych zadań, lubiącej pracować nad organizacją działań. Zadania w części mają charakter biurowy, a w części wymagają sprawnego przemieszkania się po mieście w celu załatwienia poszczególnych spraw. Doświadczenie w pracy, niekoniecznie w branży nieruchomości, jest mile widziane.

Profil pracodawcy

Inwestor na rynku nieruchomości w Łodzi i w Warszawie; posiadający mieszkania wynajmowane oraz przeznaczane na sprzedaż; właściciel dwóch spółek, w ramach których prowadzone są kolejne projekty.

Orientacyjny zakres zadań pracownika

- administrowanie nieruchomościami wynajmowanymi (zamieszczanie ogłoszeń najmu, prezentacja mieszkań, zawieranie umów, okresowe wizyty w lokalach, prowadzenie rozliczeń),

- obsługa transakcji zakupu i sprzedaży lokali (gromadzenie dokumentów, kontakt z pośrednikami, notariuszami i stronami transakcji, załatwianie formalności po zakupie, zawieranie umów z dostawcami mediów, kontakt ze wspólnotami mieszkaniowymi/spółdzielniami),

- wyszukiwanie ofert sprzedaży nieruchomości wg. określonych kryteriów, wizyty w wybranych nieruchomościach, gromadzenie informacji o analizowanych ofertach,

- zarządzanie remontami/logistyczna obsługa remontów (kontakt i rozliczenia z ekipami remontowymi, zakupy materiałów/zamawianie materiałów, prowadzenie rejestru wydatków, załatwianie bieżących spraw związanych z remontami - zgody, pozwolenia, reklamacje, itp.),

- gromadzenie informacji/analiz w tematach związanych z rynkiem nieruchomości,

- administrowanie treścią strony internetowej,

- załatwianie bieżących spraw związanych z prowadzoną działalnością (prowadzenie historii wydatków, kontakt z biurami prowadzącymi rachunkowość, informatykami, etc.).

W zależności od doświadczenia nowy pracownik będzie stopniowo wdrażany w kolejne obszary działań.

Oferujemy

- ciekawą pracę o zróżnicowanych zadaniach,

- stałe wynagrodzenie o wysokości zależnej od doświadczenia + wynagrodzenie dodatkowe stosownie do udziału w realizowanych projektach,

- możliwość nauki i zdobycia doświadczenia w szeregu aspektach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, zwłaszcza związanej z nieruchomościami,

- elastyczny czas pracy.

Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie CV. Wraz z CV prosimy napisać kilka zdań na temat, dlaczego zainteresowała Państwa ta oferta oraz krótko "zareklamować" swoją kandydaturę.

W CV prosimy zamieścić klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Niezbędne wymagania

- prawo jazdy kat. B i swoboda w poruszaniu się samochodem osobowym,

- dobra znajomość MS Excel (zwłaszcza) oraz MS Word,

- łatwość w posługiwaniu się komputerem/smartphone'm, łatwość nauki wykorzystywania aplikacji, narzędzi IT,

- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- dyspozycyjność,

- łatwość komunikowania się.

- sumienność, solidność i dbałość o szczegóły.

Mile widziane kwalifikacje

- doświadczenie w pracy biurowej lub związanej z rynkiem nieruchomości albo prawem,

- jakiekolwiek doświadczenie w doglądaniu prac remontowych (np. wynikające z przeprowadzenia remontu własnego mieszkania/domu).

- pozytywne usposobienie.

Prezentacja firmy

Inwestycje na rynku nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Stałe zatrudnienie po okresie próbnym
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena