Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/01/2017.

Pracownik inwentaryzacji za granicą - Lublin

lubelskie

INVENT Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Firma INVENT Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji za granicą

Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów

Wymagania od kandydatów:
• Umiejętność obsługi komputera
• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach dziennych
• Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności)

Zapewniamy:
• Transport
• Umowę zlecenie
• Zakwaterowanie
• Wynagrodzenie od 170 PLN do 185 PLN netto za inwentaryzację (ok. 8 – 10 godzin pracy)
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu

Najbliższe turnusy:
• 15.01.2017- 21.02.2017 Niemcy
• 17.01.2017 - 20.02.2017 Niemcy

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Spółka INVENT świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej,... logistyki i produkcji. Celem firmy jest spełnianie potrzeb naszych kontrahentów, dlatego też każdorazowo projekt dostosowywany jest do specyfiki zlecenia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne