Pracownik Inwentaryzacji - Wrocław i okolice

Employees Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Employees Sp. z o.o. Employees Sp. z o.o. Employees Sp. z o.o. Employees Sp. z o.o. Employees Sp. z o.o. Employees Sp. z o.o.
Jesteśmy grupą młodych, kompetentnych oraz dynamicznie działających osób. W naszych codziennych zadaniach znaczny nacisk kładziemy na sprawną organizację pracy przy zachowaniu elastycznych form działania.

Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu zarządzania, ekonomii, administracji oraz pedagogiki. Dodatkowo współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną grupą praktyków oraz trenerów z wieloletnim stażem zawodowym. Firma Employees Sp. z o.o. powstała z myślą o świadczeniu usług w obszarze Human Resources.

- dyspozycyjność do realizacji zadań w godzinach wieczornych i nocnych oraz w weekendy,

- dokładność i sumienność w realizacji zadań,

- solidność i punktualność,

- wysoka motywacja do pracy,

- chęć nauki i rozwoju w międzynarodowej firmie.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w wysokości min. 11,00 PLN brutto za godzinę,

- dla najlepszych możliwość uczestnictwa w europejskich projektach inwentaryzacyjnych w charakterze Supervisorów,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju i awansu na Supervisor’a lub Team Leader’a,

- pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o rejestrację na portalu:

Platforma internetowa Employees pozwoli na śledzenie aktualnych projektów z obszaru inwentaryzacji, rozliczeń zleceń oraz edycję danych personalnych.

Miejsce pracy: Wrocław

Firma Employees oferuje swoim Klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Studiujesz lub uczysz się i masz trochę wolnego czasu, który chciałbyś poświęcić na pracę?

Skontaktuj się z nami!

Obecnie dla naszego Klienta, europejskiego lidera wśród firm oferujących usługi w zakresie inwentaryzacji, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK INWENTARYZACJI / INWENTARYZATOR

Najbliższy termin: 22.05.2014r.

Obowiązki:

- liczenie towarów na magazynie przy użyciu nowoczesnych skanerów laserowych,

- proste prace pomocnicze.