A-Trybut-Polski HR S.A.
Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji - Niemcy

Miejsce pracy: Katowice, Wrocław, Kraków

Opis stanowiska:
- przeprowadzanie inwentaryzacji w sklepach na terenie Niemiec
- skanowanie towarów za pomocąspecjalnego skanera
- czas trwania: 20.06-.31.08.2016 – możliwość przedłużenie kontraktu

Oferujemy:
-zatrudnienie z pakietem ubezpieczeń
-atrakcyjna stawka godzinowa w euro
-pakiet szkoleń
-darmowe zakwaterowanie na czas trwania całego projektu
-bezpłatne przejazdy do miejsca zlecenia
-zorganizowany transport z Polski do Niemiec oraz powrót

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aktualnych aplikacji.

Wymagania:
- odpowiedzialność, dokładność, szybkość
- znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego - mile widziane
- prawo jazdy kat. B - wymóg tylko dla kierowców
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane