Pracownik inwentaryzacji - Lubin

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Lubin, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 r. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu, Przemyślu oraz Częstochowie. Działalność firmy koncentruje się na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla Klientów z regionu Polski oraz Holandii.

Dla naszego klienta, którego siedziba mieści się w Lubinie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INWENTARYZACJA
miejsce pracy w Lubinie

Inwentaryzacja nocna z 31.03.2015 – 01.04.2015 r.

Obowiązki:
- liczenie towaru
- układanie towaru na półkach

Wymagania

Wymagania:
- odpowiedzialność, zaangażowanie oraz sumienność
- chęci do pracy
- status uczeń/student

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - noc
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9PLN - 9PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta