Interesujesz się Szlakiem Zabytków i Techniki Śląska? Jesteś pasjonatem historii techniki naszego regionu? Możesz uczestniczyć w tym wyjątkowym, kulturalnym wydarzeniu! Poszukujemy osób:

pracownik Industriady

Nr ref.: 30930
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Katowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec

Zakres obowiązków:
  • informowanie uczestników o programie wydarzenia
  • informowanie uczestników wydarzenia o rozkładzie jazdy
  • współpraca z koordynatorem transportu
  • współpraca z pracownikiem obiektu, w którym wykonywana jest praca
  • rozdawanie bezpłatnych gadżetów

Oczekiwania:
  • komunikatywność
  • otwartość
  • doświadczenie w udziale w akcjach promocyjnych mile widziane
  • dyspozycyjność w dniu 11 czerwca 2016

Oferta:
  • udział w ciekawym wydarzeniu kulturalnym
  •  umowa zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w akcji promocyjnej obiektów kulturalnych Śląska
  • dodatkowy zarobek

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)