GP People Sp. z o.o.
GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

pracownik imbisu

Miejsce pracy: Saksonia / Niemcy

Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 dla swojego niemieckiego Klienta – osobliwego parku rozrywki, z którym współpracujemy od lat, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

nr referencyjny: roz/04/15
miejsce pracy: Saksonia
region: Niemcy

opis stanowiska:

- praca w imbisie (praca w kilku punktach gastronomicznych na terenie parku)
- podawanie przekąsek Klientom (kiełbaski, frytki, gotowane potrawy)
- obsługa gości, opieka nad parkiem, ochrona mienia parku, sprzątanie toalet
- drobne pomoce innym pracownikom parku

wymagania niezbędne:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego (czyli pozwalająca na komunikowanie się mówienie -weryfikowana przez telefon)
- otwartość na ludzi, zwłaszcza dzieci

oferujemy:
- 1480 EUR brutto czyli 1080 EUR netto miesięcznie minus 200 eur za zakwaterowanie = 880 eur netto miesięcznie / obliczenie przy 1 kl. podatkowej
- zakwaterowanie na terenie parku rozrywki (bungalow z sypialnią, kuchnią, łazienką, prysznicem - udostępniamy zdjęcia zakwaterowania oraz miejsca pracy)
- 40-48 h pracy przez 6 dni w tygodniu
- umowę niemiecką i warunki socjalne gwarantowane ustawowo