Opis stanowiska pracy

Praca w Hotelarstwie w Niemczech

Zrzeszenie hotelarskie GUT-Hotels-Gruppe zrzesza rodzinne butikowe hotele w standarcie 3 gwiazdkowym w Niemczech w liczbie 300 hoteli.

Oferujemy pracę w naszych hotelach na terenie Niemiec w atmosferze kameralnej, w małym rodzinnym zżytym zespole. Wynagrodzenie wg kompetencji, nie mniej niż 8,50 €/godzinę z kontem czasowym.

Poszukujemy:

Rezolutnej osoby z dobrym niemieckim (mile widziane osoby poniżej 40 roku życia) na stanowisko Allrounder – osoby pracującej w każdym dziale hotelowym: obsługa klienta, pomoc w kuchni, sprzątanie.

Prezentacja firmy

Zrzeszenie hotelarzy z Niemiec.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka