PRACOWNIK HELPDESK

StorTrec AG

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Kwalifikacja błędów w sektorze storage
- Logowanie i procesowanie zgłoszeń serwisowych w zmianach 24x7
- Rozsyłanie ticketów
- Koordynacja działań u klienta
- Planowanie i zdalny support przy aktualizacjach & ustawieniach konfiguracji

Wymagania

Ukończenie z sukcesem treningu technicznego
- Entuzjazm i zapał do pracy w zespole IT
- Zdolności komunikacyjne, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
- Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
- Znajomość innych języków jest dodatkowym atutem
- Dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office

Prezentacja firmy

www.stortrec.com

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Hardware / Information Systems