NetLand Sp. z o.o.

Pracownik Help Desk

Od: NetLand Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn

NETLAND SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych systemów informatycznych. Programujemy w oparciu o najnowsze technologie Java i .Net. Specjalizujemy się w projektach z obszaru Telemetrii, IoT, GIS czy SmartCITY.

Zapraszamy do współpracy specjalistów z branży IT, elektronicznej, analitycznej oraz szkoleniowej, których pasją są technologie informatyczne.

OFERUJEMY:

PRACĘ – w dogodnej formie zatrudnienia;
UDZIAŁ W PROJEKTACH – ciekawych i różnorodnych, opartych o najnowsze technologie;
WSPARCIE i OPIEKĘ doświadczonych liderów zespołów, PM’ów oraz Działu HR;
SZKOLENIA – językowe i techniczne;
INTEGRACJĘ – na corocznych Regatach NetLand Cup, wyjazdach na narty, imprezach firmowych;
BENEFITY – i wiele więcej...

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesem obsługi zgłoszeń,
  • Wsparcie techniczne końcowych Użytkowników,
  • Zapewnienie poprawności pracy systemu,
  • Współpraca z pozostałymi liniami wsparcia.

Wymagania:

  • Komunikatywność, dobra organizacja swojej pracy oraz samodzielność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.