PRACOWNIK HALI (obsługa klienta przy ladzie tradycyjnej)

Schiever Polska Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Grupa SCHIEVER POLSKA jest przedsiębiorstwem rozwijającym sieć hipermarketów AUCHAN i bi1.

Podstawą naszego sukcesu jest satysfakcja klientów, którym zapewniamy najlepsze produkty o relatywnie niskich cenach i profesjonalną obsługę. Do naszego Hipermarketu bi1 w Białymstoku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK HALI – OBSŁUGA KLIENTA

PRZY LADZIE TRADYCYJNEJ

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę – wymiar w zależności od oczekiwań kandydata (od pół do całego etatu),
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne: bony świąteczne, paczki, karnety sportowe, dofinansowanie do wczasów.

Oczekujemy:

  • zaangażowania w pracę,
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności pracy w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

,,Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311), przy ul. Grunwaldzkiej 64, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 poz. 922 z późn. zm.)

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311), przy ul. Grunwaldzkiej 64. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.’’

Prezentacja firmy

Grupa SCHIEVER POLSKA jest przedsiębiorstwem rozwijającym sieć hi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna