pracownik hali w markecie budowlanym (Szczecin)

Beetsma Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia miłą i fachową obsługę klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów działu. Uczestniczy w zaopatrzeniu i utrzymaniu działu oraz wykonuje inne zadania powierzone przez przełożonego.

Wymagania

- gotowości i dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym (również w niektóre weekendy),
- nastawienia na wysoki standard obsługi klientów,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Inne