Pracownik hali Ul. Zakopiańska

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Praca "od zaraz" dla każdego.
Poszukujemy osoby na stanowisko Kasjer w Markecie.

NR REFERENCYJNY: PH/2016/KRK

OBOWIĄZKI:

-wykładanie towaru na półki,
-prace porządkowe,
-inne czynności zlecone przez kierownika sklepu.

WYMAGANIA:

-książeczka sanepidowska,
-umiejętność pracy w zespole,
-sumienność i zaangażowanie,
-pełnoletność.

OFERUJEMY:

-długoterminową współpracę,
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy cywilno prawnej,
-elastyczny czas pracy - możliwość dopasowania dni i godzin pracy,
-regularne wynagrodzenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Osoby chętne proszę o jak najszybszy kontakt.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.