Pracownik hali / towarowanie

Beetsma Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (cert. APT 5169) poszukuje zmotywowanych pracowników do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Termin rozpoczęcia: możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zakres obowiązków:

- wykładanie towaru

- dbanie o ekspozycję towarów w markecie

- proste prace porządkowe

Oferujemy:

- atrakcyjną stawkę godzinową 10 zł netto/h

- elastyczny grafik

- możliwość kontynuowania współpracy po zakończonym projekcie

Wymagania

- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

- dyspozycyjność do pracy w teminie 18.06- 15.07 (lub min. przez okres 2 tyg. w tym czasie)

- pozytywne nastawienie i chęci do pracy

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Logistyka