Pracownik Hali sklepowej - wykładanie towaru

OTTO Work Force

Łódź, łódzkie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Łódź

Obecnie dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej sieci sklepów budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Hali

Miejsce pracy: Łódź Bałuty

Nr Ref. MD/WTŁ/07/2015

Zadania:
- towarowanie działów (Dział Biuro/media/Zrób to sam)
- dbanie o właściwą ekspozycję towaru
- układanie towaru zgodnie z procedurami

Oferujemy:

- pracę od 13.07

- umowę zlecenie

- zlecenie 125 godzin (praca pn-pt)

- terminowe wypłaty wynagrodzeń (zawsze 15-go)

Wymagania:

- wymagana aktualna książeczka Sanepidu!

- siła fizyczna

- dyspozycyjność

- pozytywne nastawienie do pracy oraz motywacja

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.