Pracownik Hali sklepowej - wykładanie towaru

OTTO Work Force

Łódź, łódzkie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Łódź

Obecnie dla naszego Klienta - dużej sieci sklepów poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik Hali sklepowej przy wykładaniu towaru

Nr. ref. MD/WTŁ/07/2015

Zadania:

- towarowanie działów

- dbanie o właściwą ekspozycję towaru

- układanie towaru zgodnie z procedurami

Wymagania:

- wymagana aktualna książeczka Sanepidu!

- siła fizyczna

- dyspozycyjność

- pozytywne nastawienie do pracy oraz motywacja

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- pracę od zaraz do końca sierpnia

- pracę w godz. 6-14 i/lub 14-22

- terminowe wypłaty wynagrodzeń (zawsze 15-go)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.