Pracownik hali - Poznań

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik Hali - Poznań,

NR REF: ML/CASH/11/2016

Miejsce wykonywania pracy: Poznań-woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:
- wykładanie towaru w markecie branży budowlanej,
- dbałość o estetykę sklepu,
- czynności porządkowe.

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- stawkę 13,70 zł brutto za godzinę,
- doświadczenie w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej.

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- dyspozycyjność w podanym terminie,
- rzetelność, odpowiedzialność.

Mile widziane:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-status osoby uczącej się.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.