Pracownik hali/Montaż reklam

Advmedia Sp. z o.o.

Warszawa-Bronisze, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

w związku ze zwiększającymi się możliwościami produkcyjnymi szukamy od zaraz osoby na stanowisko:

Pracownik hali, montażysta reklam
Miejsce pracy: Bronisze

Szukamy osoby, która chciałaby zdobyć nowe doświadczenie i jest gotowa do nauki, jest sprawna fizycznie i posiada prawo jazdy.

Główne obowiązki:
- wycinanie plakatów, oczkowanie banerów
- wyklejanie folii na PCV, dibond, plexi itp.
- wycinanie kształtów,
- pakowanie wyrobów finalnych,
- oklejanie witryn, montaże

Oferujemy:
- miejsce w stabilnej firmie,
- otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
- możliwość poznawania nowych materiałów i technologii,
- współudział w tworzeniu nietypowych realizacji,
- partnerskie relacje w zespole,

Wymagania

Oczekiwania:
- zdolności manualne,
- staranność, sumienność
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Advmedia Sp. z o.o.- drukarnia wielkoformatowa z bogatym parkiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne