Pracownik Hali Marketu Budowlanego Łódź

Jobman Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Pracownik hali marketu budowlanego
Nr: w4

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zleconych prac związanych z pracą na magazynie lun na poszczególnych działach.

Co oferujemy?

- pracę w sklepie budowlanym w trzech lokalizacjach tj.:
* Widzew, * Polesie, * Radogoszcz,
- szeroki wybór działów,
- stałą, atrakcyjną stawkę,
- wypłatę pieniędzy w przeciągu 5 dni roboczych,
- umowę zlecenie,
- możliwość dłuższej współpracy,
- sympatyczną atmosferę pracy.

Wymagania

Czego wymagamy?

- dyspozycyjności,
- zaangażowania w powierzone zadania,
- dbanie o ekspozycję towaru,
- obsługę klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Kontaktujemy się telefonicznie z kandydatami w celu przekazania szczegółów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu w wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie