Pracownik gospodarstwa rolnego

CBA Recruitment

Larvik, zagranica

Opis stanowiska pracy

O nas:
Austein Gard jest gospodarstwem położonym w pobliżu miasta Larvik, na południu Norwegii. Jest to obszar dobrze znany z uprawy wczesnych warzyw i owoców. To również jeden z najsłoneczniejszych obszarów w kraju. Jesteśmy jednym z największych producentów truskawek w Norwegii, z plonami około 250 ton rocznie. W okresie letnim, zatrudniamy około 100 osób z Polski i Litwy. Uprawiamy truskawki, maliny i pszenicę.
Uprawiamy truskawki na różne sposoby. Aby przedłużyć sezon, rozpoczynamy sezon w tunelach polietylenowych już 15-20 maja. Obszar tuneli to łącznie 1ha. W otwartej przestrzeni mamy 15ha różnych odmian. Stale rozwijamy nowe obszary.
Mamy też 0,4ha malin uprawianych w glebie w tunelach. Budujemy również 0,4ha pola trzciny cukrowej, malin i jeżyn.
Razem jest 90ha gruntów rolnych i leśnych o łącznej powierzchni 160ha.
Obowiązki:
Potrzebujemy kogoś, kto może zrobić generalnie wszystko wokół farmy. Prowadzić ciągniki z całym wachlarzem narzędzi. Jeździć opryskiwaczami. Używać sterowania Trimble GPS.
Zakres obowiązków zawiera również sadzenie, podlewanie, nawożenie, opryskiwanie oraz zbiór. Jest to praca, która wymaga poświęcenia i odpowiedzialności.
Komunikacja i silne cechy przywódcze są tutaj kluczowe, aby móc zarządzać grupą ludzi.
Jesienią, zajmujemy się pracami konserwacyjnymi maszyn i budynków oraz pracą w lesie.
Szukamy osób zainteresowanych stałą pracą, którzy chcieliby nawiązać wieloletnią współpracę.
Godziny pracy:
Jest to praca ze zmiennymi godzinami pracy w zależności od sezonu.
Wynagrodzenie:
W Norwegii obowiązuje publiczna umowa zbiorowa. Oznacza to, że wynagrodzenie dla fachowca z zatrudnieniem ponad 6 miesięcy wynosi 144,05NOK za godzinę. Jeśli okaże się, że jesteś odpowiednią osobą dla nas stawka ta zostanie zwiększona. Będzie również możliwym ustalenie wynagrodzenia godzinowego, lub stałej stawki miesięcznej.
Zakwaterowanie:
Oferujemy wspaniałe warunki zakwaterowanie dla Ciebie i ewentualnie Twojej rodziny tutaj na farmie.

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w zawodzie
Bardzo dobry język angielski i/lub norweski na poziomie B2 (wymóg konieczny)
Chęć nauki języka norweskiego
Chęć nauki najnowszych technologii z dziedziny uprawy rolnej
Umiejętności kierowania zespołem
Znajomość obsługi maszyn rolniczych
Mile widziana jest wiedza ekspercka z zakresu uprawy truskawek oraz malin

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy