Opis stanowiska pracy

I. Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania, niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

  1. Wykształcenie podstawowe lub zasadnicze zawodowe,
  2. Znajomość obsługi eksploatacyjnej urządzeń mechanicznych do utrzymywania czystości,
  3. Dyspozycyjność związana z pracą w systemie zmianowym oraz dyżurami świątecznymi (w razie potrzeby).

II. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  1. Pomoc w wykonywaniu ogólnobudowlanych prac konserwacyjno – naprawczych,
  2. Wykonywanie prac załadunkowo – rozładunkowych dostaw i zaopatrzenia,
  3. Sprzątanie ciągów komunikacyjnych, usuwanie liści, koszenie trawy z terenów zielonych, a także usuwanie śniegu z terenu oraz dachów budynków,
  4. Utrzymywanie czystości terenu zewnętrznego,
  5. Meblowanie pomieszczeń,
  6. Wykonywanie prac porządkowo – gospodarczych polegających na czyszczeniu i sprzątaniu powierzchni obiektów COAR,
  7. Praca w systemie zmianowym z dyżurami świątecznymi (w razie potrzeby),
  8. Praca na wysokości.

III. Wymagane dokumenty (obowiązkowe):

  1. List motywacyjny i życiorys – CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej
  2. Oświadczenie o: pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych
  3. Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
  4. Oświadzcenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z pózn. zm.).

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria