Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamiczną i ciągle rozwijającą się międzynarodową firmą sektora chemii budowlanej, specjalizującą się w produkcji szerokiego asortymentu profesjonalnych systemów budowlanych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Pracownik Gospodarczy

Miejsce pracy: Rzgów

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prace remontowo–modernizacyjne w obiektach zakładu,
  • utrzymanie porządku w obiektach przemysłowych zakładu,
  • sprzątanie terenu wokół budynku, w tym odśnieżanie,
  • pielęgnacja terenów zielonych na terenie zakładu,
  • umiejętność diagnozowania awarii i usterek elementów infrastruktury obiektu,
  • wykonywanie drobnych prac i napraw elektrycznych i mechanicznych,
  • raportowanie o zauważonych problemach technicznych,
  • prowadzenie dokumentacji techniczno-ruchowej urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe: mechanic, ślusarz
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem,
  • uprawnienia SEP do 1kV w zakresie eksploatacji będą dodatkowym atutem,
  • dobra samoorganizacja pracy,
  • otwartość na kontakty z ludźmi,
  • sprawność fizyczna, umiejętności manualne

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie branży chemii budowlanej,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • realne możliwości rozwoju umiejętności zawodowych (kursy, szkolenia),
  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową firmą sektor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca na produkcji