Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/04/2017.

Pracownik gospodarczy (Warszawa-Ursynów)

mazowieckie

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY DLA OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa-Ursynów. Wymagania: wykształcenie zawodowe, zaangażowanie, dokładność, rzetelność, zdolności manualne, techniczne, umiejętność obsługi ręcznych urządzeń spalinowych. Obowiązki: dbanie o czystość na parkingu i placu zakładowym, drobne praca magazynowe, koszenie trawy, grabienie liści, odśnieżanie terenu firmy za pomocą maszyny odśnieżającej, drobne prace porządkowe, konserwatorskie i naprawcze.

[CV na e-mail, telefonicznie: 22 646 59 65].

Urząd Pracy m.st. Warszawy działa na podstawie Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji... zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415 z późn. zm). W ramach naszej działalności proponujemy możliwość skorzystania z:
- pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego i szkoleń,
- pomocy w aktywnym poszukiwaniu zatrudnienia,
- środków przyznawanych jednorazowo na rozpoczęcie działalności gospodarczej, staży oraz innych instrumentów rynku pracy.
Realizujemy wiele autorskich programów rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis