Pracownik gospodarczy w szpitalu

PPF Hasco-Lek S. A.

Wrocław, dolnośląskie

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży farmaceutycznej.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nowy szpital we Wrocławiu poszukuje osób do pracy! Nie czekaj, przyślij do nas swoje CV.

Grupa HASCO cały czas się rozwija i inwestuje. W związku z uruchomieniem nowej placówki – szpitala ortopedyczno-rehabilitacyjnego przy ul. Lekarskiej we Wrocławiu, prowadzimy rekrutację pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie infrastruktury szpitala.

Zakres zadań:

• wykonywanie prac konserwatorskich instalacji zewnętrznych na terenie szpitala,

• utrzymywanie czystości dróg, parkingów, chodników na terenie spółki,

• w okresie zimowym odśnieżanie dróg, chodników, posypywanie ich piaskiem, odśnieżanie dachów,

• dbanie o zieleń na terenie spółki,

• czyszczenie rynien spustowych, studzienek deszczowych,

• wykonywanie zadań o charakterze transportowym,

• współpraca z Działem Ochrony Środowiska w zakresie wywozu odpadów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

• wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie techniczne,

• gotowość do pracy w systemie zmianowym,

• wysoka motywacja do pracy,

• samodzielność, rzetelność w realizowaniu obowiązków.

Co oferujemy w ramach zatrudnienia:

• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej marce rynkowej,

• zatrudnienie na pełen etat w systemie zmianowym w nowo powstałej placówce medycznej,

• dostęp do bogatego pakietu świadczeń socjalnych m.in. dofinansowania do:

- karty Multisport,

- wczasów/ kolonii organizowanych w naszym ośrodku nad morzem,

- świadczeń rzeczowych w okresie okołoświątecznym.