PRACOWNIK GASTRONOMII

ImpactJob

Hünfeld, zagranica

ImpactJob
ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie
(KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia
pracy w Niemczech i Austrii.
Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Hünfeld

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

KUCHARZ

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami oraz menu
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy
  • Wydawanie posiłków

 KELNER

  • Przyjmowanie zamówień
  • Obsługa klienta (doradzanie w wyborze dań, podawanie potraw i napojów itd)
  • Serwowanie dań i napojów klientom
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

 WYMAGANIA:

KUCHARZ

  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie (warunek konieczny)
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Brak przeciwwskazań do pracy z żywnością
  • Dokładność, punktualność
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

KELNER

  • Minimum 1 rok udokumentowanego doświadczenia w zawodzie kelnera/ki
  • Mile widziane doświadczenie gastronomiczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, punktualność oraz pozytywne nastawienie
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (12 euro brutto/godzina + 50% do stawki godzinowej za prace w niedzielę i 100 % do stawki godzinowej za prace w dni świąteczne)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w weekendy
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

 Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
ImpactJob

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy