Pracownik gastronomii w parku rozrywki

Dekra Praca Sp. z o.o.

Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie całej Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej. Dekra Praca Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 8194.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

Pracownik restauracji typu fast food
Nr Ref: PR/05/2016

Miejsce pracy: Littlehampton, Anglia

Obowiązki:
• Przygotowywanie posiłków typu fast food
• Obsługa kasy sklepowej
• Prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Doświadczenie jako Kelner/Kelnerka
• Mile widziane doświadczenie w restauracjach typu fast food (KFC lub McDonald)
• Komunikatywność, otwartość, kultura osobista
• Zaangażowanie w pracę
• Chęć wyjazdu za granicę od zaraz do końca października

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Szkolenie przygotowujące do pracy
• Zapewniamy zakwaterowanie
• Praca w oparciu o umowę z ubezpieczeniem
• Praca w młodym, zgranym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę DEKRA Praca Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)"

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta